Kwatery u Baranów

"Pod Gondolą"

Slider

Kwatery u Baranów

"Pod Gondolą"

 

Obiekt U Baranów pod Gondolą położony jest w cichej części Szczyrku, w odległości 100 metrów od ośrodka narciarskiego Szczyrkowski i 20 metrów od rzeki Żylicy. Zapewnia on bezpłatne WiFi.

Nasze Atuty

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem. Z pokoi roztacza się widok na ogród.

Co Nas Wyróżnia:

Obiekt U Baranów pod Gondolą oferuje wspólną saunę, całodobową recepcję, ogród i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Okolica jest wymarzonym miejscem dla miłośników rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym narciarstwa oraz turystyki pieszej i rowerowej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

Nasza Lokalizacja

Okolica jest wymarzonym miejscem wypadowym dla aktywnych turystów - narciarzy, rowerzystów czy też osób uprawiających trekking.

Zapraszamy do Nas!

W odległości 100 metrów od obiektu U Baranów pod Gondolą przepływa rzeka Żylica, a Jaskinia Lodowa jest oddalona od niego o 1 km. Obiekt oceniany jest jako znakomity wg. booking.com - ocena 9,4

Mówimy w Twoim języku! 

U baranów pod gondolą

Oferujemy:

Komfortowe pokoje

Nowocześnie urządzone, komfortowe i przestronne pokoje. Dostępna sauna.

Kuchnia

Dostępna w pełni wyposażona kuchnia.

Izba górlaska

Ogólnie dostępna izba regionalna zapewni góralskie klimaty.

Parking

Miejsce parkingowe zaraz przy pensjonacie z automatycznie zamykaną bramą.

Grill

Grill i miejsce na ognisko do dyspozycji naszych gości

Kwatery u Baranów pod Gondolą

Galeria

kilka słów o nas

Kontakt

Zapraszamy na wypoczynek do Szczyrku! Jeśli wybierasz się w nasze okolice i szukasz noclegu - wypełnij widoczny formularz lub skorzystaj z danych kontaktowych widocznych poniżej:

U Baranów pod Gondolą

Zawodzie 1A, 43-370 Szczyrk

tel. 604 518 170